Naar inhoud
Registratie e-mailadres

Persdienst


Centraal secretariaat
Tel. +32 22816319
+32 22818026
press.office@consilium.europa.eu

Perscentrum
Tel. +32 22819000
+32 22818541
press.office@consilium.europa.eu

Voorzitter van de Europese Raad

Preben Aamann - Woordvoerder van de voorzitter van de Europese Raad
Tel. +32 2 281 51 50
GSM +32 476 85 05 43
press.president@consilium.europa.eu
@PrebenEUspox
Ester Arauzo-Azofra - Persvoorlichter
Europese Raad, “Brexit”, EU-toppen met derde landen
Tel. +32 2 281 53 61
GSM +32 473 63 07 23
ester.arauzo-azofra@consilium.europa.eu
Carla Valtorta - Ondersteuning en coördinatie voor de voorzitter
Tel. +32 2 281 51 50
carla.valtorta@consilium.europa.eu

Betrekkingen met de media en persvoorlichters

Guy Milton
Hoofd betrekkingen met de media
Tel. +32 2 281 85 19
GSM +32 477 67 06 60
guy.milton@consilium.europa.eu

Ester Arauzo-Azofra
Persvoorlichter
Europese Raad, “Brexit”, EU-toppen met derde landen
Tel. +32 2 281 53 61
GSM +32 473 63 07 23
ester.arauzo-azofra@consilium.europa.eu

Alain Taverriti
Persvoorlichter
Digitale en sociale media, EU-toppen
Tel. +32 2 281 36 84
GSM +32 475 63 59 62
alain.taverriti@consilium.europa.eu

François Head
Persvoorlichter
Economische en Financiële Zaken
Tel. +32 2 281 60 83
GSM +32 475 95 38 07
francois.head@consilium.europa.eu

Virginie Battu
Persvoorlichter
Buitenlandse Zaken; Veiligheid en Defensie,
Tel. +32 2 281 53 16
GSM +32 470 18 24 05
virginie.battu@consilium.europa.eu

Maria Tomasik
Persvoorlichter
Eurogroep; Handel; Ontwikkeling
Tel. +32 2 281 24 63
GSM +32 470 88 23 83
maria.tomasik@consilium.europa.eu

Veronica Huertas Cerdeira
Persvoorlichter (Binnenlandse Zaken; Coördinatie terrorismebestrijding)
Binnenlandse Zaken; Coördinatie terrorismebestrijding,
Tel. +32 2 281 45 48
GSM +32 470 88 21 99
veronica.huertas-cerdeira@consilium.europa.eu

Ana Crespo Parrondo
Persvoorlichter
Milieu en Klimaatverandering; Energie (tijdelijk)
Tel. +32 2 281 56 12
GSM +32 470 88 43 74
ana.crespoparrondo@consilium.europa.eu

Romain Sadet
Persvoorlichter (Justitie; Interne communicatie)
Justitie; Institutionele communicatie
Tel. +32 2 281 89 14
GSM +32 473 86 54 37
romain.sadet@consilium.europa.eu

Liis Jaansalu
Persvoorlichter
Algemene Zaken (cohesie, institutionele aangelegenheden, administratie); Begroting; Uitbreiding & EER/EVA
Tel. +32 (0)2 281 38 71
GSM +32 (0)470 89 08 50
liis.jaansalu@consilium.europa.eu

Víctor Flavián
Persvoorlichter
Concurrentievermogen (Interne markt, Industrie, Onderzoek en Ruimtevaart)
Tel. +32 2 281 67 15
GSM +32 473 64 03 90
victor.flavian@consilium.europa.eu

Maria Daniela Lenzu
Persvoorlichter
Landbouw en Visserij
Tel. +32 2 281 21 46
GSM +32 470 88 04 02
maria-daniela.lenzu@consilium.europa.eu

Päivikki Ala-Honkola
Persvoorlichter
Telecommunicatie en Vervoer
Tel. +32 2 281 86 48
GSM +32 479 95 50 86
paivikki.ala-honkola@consilium.europa.eu

Evi Liaskou
Persvoorlichter
Werkgelegenheid, Sociaal Beleid; Volksgezondheid en Consumentenzaken; Onderwijs, Jeugdzaken, Cultuur en Sport
Tel. +32 2 281 52 72
GSM +32 470 96 04 77
evi.liaskou@consilium.europa.eu

Mediaoperaties

Erik Schultz-Nielsen
Head of Media operations
Tel. +32 22817372
GSM +32 473879437
erik.schultz-nielsen@consilium.europa.eu

Vito Maltese
Press Centre & Videostreaming
Tel. +32 22818435
GSM +32 475360295
vito.maltese@consilium.europa.eu

Romain Sadet
Persvoorlichter (Justitie; Interne communicatie)
Justitie; Institutionele communicatie
Tel. +32 2 281 89 14
GSM +32 473 86 54 37
romain.sadet@consilium.europa.eu

Philippe Crapanzano
Newsdesk
Tel. +32 22813790
GSM +32 478500442
philippe.crapanzano@consilium.europa.eu

Audiovisuele sector

Isabelle Brusselmans
Counsellor, Head of sector
Tel. +32 22815713
GSM +32 475 75 34 06
isabelle.brusselmans@consilium.europa.eu

Andrea Desormeaux
Producer
Tel. +32 22816716
GSM +32 477973552
andrea.desormeaux@consilium.europa.eu

Svetla Bobeva
Coordination of Council public sessions; Videostreaming
Tel. +32 22816092
svetla.bobeva@consilium.europa.eu

AV-technici

Foto

Voorzitter Eurogroep

Michel Reijns - Woordvoerder van de voorzitter van de Eurogroep
GSM +31 6 52820938
m.reijns@esm.europa.eu