Pojdi na vsebino
Prijava na e-pošto

Tiskovni urad


Glavno tajništvo
Tel.: +32 22816319
+32 22818026
press.office@consilium.europa.eu

Tiskovno središče
Tel.: +32 22819000
+32 22818541
press.office@consilium.europa.eu

Predsednik Evropskega sveta

Preben Aamann - Uradni govorec predsednika Evropskega sveta
Tel.: +32 2 281 51 50
GSM +32 476 85 05 43
press.president@consilium.europa.eu
@PrebenEUspox
Ester Arauzo-Azofra - Predstavnica za stike z mediji
Evropski svet, brexit, srečanja na vrhu med EU in tretjimi državami
Tel.: +32 2 281 53 61
GSM +32 473 63 07 23
ester.arauzo-azofra@consilium.europa.eu
Carla Valtorta - usklajevanje in podpora predsedniku
Tel.: +32 2 281 51 50
carla.valtorta@consilium.europa.eu

Odnosi z mediji in tiskovni predstavniki

Guy Milton
Vodja odnosov z mediji
Tel.: +32 2 281 85 19
GSM +32 477 67 06 60
guy.milton@consilium.europa.eu

Ester Arauzo-Azofra
Predstavnica za stike z mediji
Evropski svet, brexit, srečanja na vrhu med EU in tretjimi državami
Tel.: +32 2 281 53 61
GSM +32 473 63 07 23
ester.arauzo-azofra@consilium.europa.eu

Alain Taverriti
Predstavnik za stike z mediji
Digitalni in družbeni mediji, vrh EU
Tel.: +32 2 281 36 84
GSM +32 475 63 59 62
alain.taverriti@consilium.europa.eu

François Head
Predstavnik za stike z mediji
Ekonomske in finančne zadeve
Tel.: +32 2 281 60 83
GSM +32 475 95 38 07
francois.head@consilium.europa.eu

Virginie Battu
Predstavnica za stike z mediji
zahraničné veci, otázky týkajúce sa bezpečnosti a obrany,
Tel.: +32 2 281 53 16
GSM +32 470 18 24 05
virginie.battu@consilium.europa.eu

Maria Tomasik
Predstavnica za stike z mediji
Evroskupina; Trgovina; Razvojno sodelovanje
Tel.: +32 2 281 24 63
GSM +32 470 88 23 83
maria.tomasik@consilium.europa.eu

Veronica Huertas Cerdeira
Predstavnica za stike z mediji (notranje zadeve; usklajevanje boja proti terorizmu)
Notranje zadeve; Usklajevanje boja proti terorizmu,
Tel.: +32 2 281 45 48
GSM +32 470 88 21 99
veronica.huertas-cerdeira@consilium.europa.eu

Ana Crespo Parrondo
Predstavnica za stike z mediji
Okolje in podnebne spremembe; Energija (začasno)
Tel.: +32 2 281 56 12
GSM +32 470 88 43 74
ana.crespoparrondo@consilium.europa.eu

Romain Sadet
Tiskovni predstavnik (pravosodje; institucionalno komuniciranje)
Pravosodje; institucionalno komuniciranje
Tel.: +32 2 281 89 14
GSM +32 473 86 54 37
romain.sadet@consilium.europa.eu

Liis Jaansalu
Predstavnica za stike z mediji
Splošne zadeve (kohezija, institucionalna vprašanja, administracija); Proračun; Širitev in EGP/EFTA
Tel.: +32 (0)2 281 38 71
GSM +32 (0)470 89 08 50
liis.jaansalu@consilium.europa.eu

Víctor Flavián
Predstavnik za stike z mediji
Konkurenčnost (notranji trg, industrija, raziskave in vesolje)
Tel.: +32 2 281 67 15
GSM +32 473 64 03 90
victor.flavian@consilium.europa.eu

Maria Daniela Lenzu
Predstavnica za stike z mediji
Kmetijstvo in ribištvo
Tel.: +32 2 281 21 46
GSM +32 470 88 04 02
maria-daniela.lenzu@consilium.europa.eu

Päivikki Ala-Honkola
Predstavnica za stike z mediji
Telekomunikacije in promet
Tel.: +32 2 281 86 48
GSM +32 479 95 50 86
paivikki.ala-honkola@consilium.europa.eu

Evi Liaskou
Predstavnica za stike z mediji
Zaposlovanje, socialna politika; Zdravje in varstvo potrošnikov; Izobraževanje, mladina, kultura in šport
Tel.: +32 2 281 52 72
GSM +32 470 96 04 77
evi.liaskou@consilium.europa.eu

Medijske dejavnosti

Erik Schultz-Nielsen
Head of Media operations
Tel.: +32 22817372
GSM +32 473879437
erik.schultz-nielsen@consilium.europa.eu

Vito Maltese
Press Centre & Videostreaming
Tel.: +32 22818435
GSM +32 475360295
vito.maltese@consilium.europa.eu

Romain Sadet
Tiskovni predstavnik (pravosodje; institucionalno komuniciranje)
Pravosodje; institucionalno komuniciranje
Tel.: +32 2 281 89 14
GSM +32 473 86 54 37
romain.sadet@consilium.europa.eu

Philippe Crapanzano
Newsdesk
Tel.: +32 22813790
GSM +32 478500442
philippe.crapanzano@consilium.europa.eu

Avdiovizualni sektor

Isabelle Brusselmans
Counsellor, Head of sector
Tel.: +32 22815713
GSM +32 475 75 34 06
isabelle.brusselmans@consilium.europa.eu

Andrea Desormeaux
Producer
Tel.: +32 22816716
GSM +32 477973552
andrea.desormeaux@consilium.europa.eu

Svetla Bobeva
Coordination of Council public sessions; Videostreaming
Tel.: +32 22816092
svetla.bobeva@consilium.europa.eu

Avdio/video tehniki

Fotografije

Predsednik Euroskupine

Reijns - Uradni govorec predsednika Evroskupine
GSM +31 6 52820938
m.reijns@esm.europa.eu